Uinti, alakoulujen viestiuintikilpailut

KilpailupaikkaImpivaaran uimahalli
KarttalinkkiAvaa kartta selaimeen
Kilpailupäivä(t)17.1.2019 klo 12:00 - 17.1.2019 klo 14:00
Viimeinen ilmoittautumispäivä9.1.2019 klo 21:00
Kilpailun tiedotluokkien 3-6 luokkatasojoukkuein sukkulaviestinä uitava kisa (3 ty + 3 po)
Säännöt
Linkki sääntöihinAvaa tästä
Rajoitukset
Alustava aikataulu
Lisätiedot
Kohderyhmä(t) Alakoulu

Ilmoittautuneet koulut/joukkueiden kokokoonpanot

4. lk luokkasekajoukkue, Viestiuinti
KouluJoukkueOsallistujat
Cygnaeuksen kouluCygnaeus 4ACEllen Fröjdö,Fedja Molin,Jerry Takolander,Emma Nygård,Carlos Mattsson,Xenia Jokinen
Cygnaeuksen kouluCygnaeus 4BLotta Luotola,Joel Palanen,William Vuorinen,Elsa Hanski,Axel Karlsson,Camilla Lundberg
Haarlan kouluHaarlan nelosetPyry Narva,Rasmus Laine,Camilla Aaltonen,Amanda Kakko,Niina Petterson,Aksalotta Hannuksela,Jooa Peltonen,Valtteri Raitis,Nea Niemi,Anna Källi,Anna Selina
Hannunniittu HanHannunniittu 1Milla Karonen,Eetu Norri,Väinö Kosunen,Saara Pakomäki,Michelle Ailus,Onni Vallin
Hannunniittu HanHannunniittu 2Bea Nyberg,Olli Ståhlstedt,Konrad Kiili,Elsa Hirvensalo,Jessica Lepistö,Venni Lindell
Hepokullan kouluHeppariSkomantas Vaitiekaitis,Fredrica Lehtonen,Olivia Pinomäki,Ramin Mahmmed,Roope Rantanen,Daniela Ojaranta
Luostarivuori MarMartin nelosetVeera Kiukkonen,Axel Annunen,Leevi Lakanmaa,Jasmiina Laitinen,Verna Järvinen,Oliver Kyllönen
Nummenpakka NumNummenpakka 4lkIda Reilander,Muhammed Ates,Eetu Leppä,Senja Erkkilä,Nea Veiro,Markus Hokkanen
Puolalan koulu alaPuolala 4AEllen,Väinö,Emil,Aada,Lilli,Vilho
Puolalan koulu alaPuolala 4BSofia,Urho,Niilo,Minttu,Arina,Otto
Sirkkalan koulusirkkala åk 3 lag 1Frida Saaristo,Rasmus Varjo,Fabian Engström,Lova Sandberg,Alissa Sourander,Erik Svanfeldt-Winter
Sirkkalan kouluSirkkala åk 4Saimi Karppi,Oliver Gers,Amilcar Jungar,Mette Vilppu,Vera Granberg,Jaakko Arifulla
SyvälahtiSyvis 1Sara Heikkilä,Eino Mannila,Josefiina Tenovuo,Vilja Nuoranne ,Julius Karlsson,Emil Nikkola
SyvälahtiSyvis 2Frida Lillberg,Elias Govenius,Juho Heikkilä,Randa Markula,Hilda Virta,Oliver Nikkola
Teräsrautela TerTeris 4Mona Käki,Aaron Peltola,Kalle Huurre,Viola Vainio,Inga Palhus,Kasra Vefai
Wäinö Aaltosen kouluWäinö AaltonenAlisa Vahala,Oiva Saarinen,Jasper Pihlava,Veera Knuutila,Ester Wahlstein,Eemeli Eloranta
3. lk luokkasekajoukkue, Viestiuinti
KouluJoukkueOsallistujat
Cygnaeuksen kouluCygnaeus 3Linn Valavaara,Ida Sulonen,Dan Lauri,Fanny Palkén,Oliver Kaituri,Jonathan Jukakoski
Haarlan kouluHaarla kolmoset APiia Parkkonen,Ella Virolainen,Verneri Mäkinen,Oscar Pura,Lilli Luukkaa,Vilja Suominen,Ella Uusi-Jaakkola,Juuso Eklund,Patrick Maksimow
Haarlan kouluHaarla kolmoset CJohannes,Hanna,Emma,Sisu,Santtu,Emily
Haarlan kouluHaarlan kolmoset BMatilda,Anni N,Enni,Peppi,Oliver,Miika
Hepokullan kouluHeppariMalla Sivula,Helmi Hellsten,Vili Mokko,Tilda Kautto,Otso Kaijula,Akseli Kautti
Sirkkalan kouluSirkkala åk 3 lag 2Casandra Granvik,Emma Suominen,Amos Söderström,Chiara Rönnlöf,Elijah Oden,Mio Nordbäck
5. lk luokkasekajoukkue, Viestiuinti
KouluJoukkueOsallistujat
Cygnaeuksen kouluCygnaeus 5Emilia Lundström,Joel Sulonen,Alex Varjonen,Olivia Porres,Julia Ulenius,Christian Edelman,Matilda Lind
Haarlan kouluHaarlan viitoset ASeela,Eero,Elmeri,Saana-Mari,Milla,Veeti,Viljo
Haarlan kouluHaarlan vitoset BSajjad,Kosmo,Suvianna,Liina,Miko,Konsta,Viivi H.,Mona
Hannunniittu HanHannunniittu 1Anna Westermarck,Venla Maunuvaara,Juuso Silfver,Hulda Räikkä,Kasper Suvitie,Julius Linde
Hannunniittu HanHannunniittu 2Eveliina Brander,Kiisla Korhonen,Jimi Virtanen,Venla Lehtinen,Into Herne,Juuso Elo
Hannunniittu HanHannunniittu 3Iiris Tommola,Liisi Kaasinen,Aaron Paju,Venla Heinonen,Kosti Parvinen,Pyry Lumijärvi
Hepokullan kouluHeppariMalandra,Niko,Roni,Josefiina,Erika,Jonne
Luostarivuori MarMartin vitosetMinea Varjonen,Kristian Noramaa,Johannes Salminen,Olivia Tojander,Nella Pesonen,Felix Kandolin
Nummenpakka NumNummenpakka 5lkAntti Haapanen,Anna Savolainen,Lumi-Titta Häkkilä,Otto Huttunen,Roua Abushahba,Kasper Varjonen
Sirkkalan kouluSirkkala åk 5Amanda Vuori,Casimir Granvik,Thor Friis,Agnes Ruusumo,Nea Dahlqvist,Lenni Laverman
Wäinö Aaltosen kouluWäinö AaltonenGabriel Ranta,Sofia Koskinen,Elviira Silto,Matias Pikkarainen,Jooa Veijalainen,Neela Merenluoto
6. lk luokkasekajoukkue, Viestiuinti
KouluJoukkueOsallistujat
Cygnaeuksen kouluCygnaeus 6Isak Othman,Aapo Hörkkö,Daniela Persson,Oliver Ginström,Elsa Koskinen,Ellen Karlsson
Haarlan kouluHaarlan kutoset aJansku,Markus,Fatima,Lauri,Sara,Guan
Haarlan kouluHaarlan kutoset bSanteri,Valtteri,Lulu,Samuel,Iida
Puolalan koulu alaPuolala 6Emilia,Mia,Igor,Alexa,Alex,Onni
Sirkkalan kouluSirkkala åk 6Frida Nygård,Cecilia Rönnlund,Philip Sandqvist,Judit Lindèn ,Benjamin Joonas,Oscar Nylund
Teräsrautela TerTeris 6Aino Kaattari,Iiris Aittokallio,Daniel Hiltunen,Ella Kaskinen,Rasmus Röppänen,Niko Myllynen
Hannunniittu HanThe DolphinsSeppo,Ville,Laura,Pekka,Tuija,Sirpa
Wäinö Aaltosen kouluWäinö AaltonenFiia Saipa,Ella Jokioinen,Viljami Vilen,Jessica Karling,Eino Nyman,Veikka Aaltonen

Koululiikkuu Turku

2016