Tulevat tapahtumat

Yleisurheilu 3. ja 5. luokan oppilaat
Kilpailupaikka: Raatin stadion Karttalinkki
Kilpailupäivä(t):05.09.2012 kello 10:00
Viimeinen ilmoittautumispäivä:30.08.2012 kello 23:00

Kilpailun tiedot:

Kilpailut ovat avoimet kaikille Koululiikuntaliiton Oulun piirin oppilaille.

Kilpailukutsu julkaistu www.ouka.fi/koululiikunta sivulla.

Säännöt:

Rajoitukset:

Koulu voi lähettää jokaiseen sarjaan kaksi oppilasta.

Sama oppilas saa osallistua vain yhteen yksilölajiin ja viestinjuoksuun.

Alustava aikataulu:

Klo 10.00 - noin klo 13.30.

Lisätiedot:

Tapahtumajärjestelyistä vastaavat yhteistyössä Kuivasjärven Aura, ONMKY, Oulun Pyrintö ja Oulun kaupunki.

Tiedostot
Ilmoittautuneet
Erityiskoulut, Pyörätuolikelaus 60m
Odilie Orth 7lkTervaväylän koulu
Olga Alaraappana 3lkTervaväylän koulu
Oliver Saralampi 3lkTervaväylän koulu
Sara Kemppainen 3lkTervaväylän koulu
Tytöt 3.lk, 60m
Maariel HäikiöTeuvo Pakkalan koulu
Melina TaskilaTeuvo Pakkalan koulu
Aino Niemelä Yli-Ii
Aino VäliahoSarasuon koulu
Alexandra IlolaKaakkurin koulu
Elina JylhäKaakkurin koulu
Ella AakkoMetsokankaan koulu
Ellen JokitaloMetsokankaan koulu
Ellen LittowPikkaralan koulu
Emilia OjalaOulun normaalikoulun alaaste
Emilia VäisänenPöllönkankaan koulu
Hilla SaastamoinenMyllyojan koulu
Jutta RiihimäkiOulujoen koulu
Juudit TuomivaaraSarasuon koulu
Katariina PyöräläIi aseman koulu
Leonoora MehtäläTerva Toppilan koulu
Minttu Hekkala Kaukovainion koulu
Nea PeltonenRajakylän koulu
Olivia SimsekPateniemen koulu
Oona MäkeläIi aseman koulu
Oona Soronen,Pateniemen koulu
Peppi PennanenPikkaralan koulu
Princecce Ntandja Kaukovainion koulu
Reeta KallunkiRitaharjun koulu
Riina Ilvesluoto Rajakylän koulu
Ronja NiemiOulujoen koulu
Salla PartanenHönttämäen koulu
Sara NiinivirtaKastellin koulu
Satu AlataloLämsänjärven koulu
Siiri LiuskaOulunlahden koulu
Silja SoppelaHönttämäen koulu
Tuija TaipaleRitaharjun koulu
Tytti Keränen Paulaharjun koulu
Venla Rinne Oulunlahden koulu
Walisala Vasara Paulaharjun koulu
Tytöt 3.lk, 600m
Anna Hämäläinen Paulaharjun koulu
Anni LoukusaIi aseman koulu
Anni TynkkynenLämsänjärven koulu
Claudia IlolaKaakkurin koulu
Elise HiltunenPateniemen koulu
H'van Rmah Kaukovainion koulu
Ida Luolavirta Rajakylän koulu
Jasmin Ahola,Pateniemen koulu
Katja Juusola Paulaharjun koulu
Kiden Kedi Koskelan koulu
Laura Paakkola Muhos
Matleena Liedes Oulunlahden koulu
Milla LeinonenMyllyojan koulu
Nea SuhonenMetsokankaan koulu
Noora Nykänen Rajakylän koulu
Pirita LiikavainioPikkaralan koulu
Reetta UusimaaTeuvo Pakkalan koulu
Ronja Koskela,Pöllönkankaan koulu
Sara Luoma-ahoKaakkurin koulu
Sikuriina KoponenLämsänjärven koulu
Tuuli RahkolaRitaharjun koulu
Venla Viippola Kaukovainion koulu
Vilma HytönenPöllönkankaan koulu
Tytöt 3.lk, Pituus
Anna HuuhtanenKaakkurin koulu
Anni KemppainenRitaharjun koulu
Anniina OijusluomaSarasuon koulu
Daniela PisanoMetsokankaan koulu
Eedit AsikainenSarasuon koulu
Ella NiskalaMetsokankaan koulu
Emilia Riikonen Rajakylän koulu
Emilia VeneskoskiHönttämäen koulu
Emme-Veera Lampinen Muhos
Enni PuroilaPikkaralan koulu
Eveliina LehtolaRitaharjun koulu
Hanna-Sofia RuuskanenOulujoen koulu
Jenni KärkkäinenSanginsuun koulu
Juusola IinaKnuutilankankaan koulu
Katariina SalmiKaakkurin koulu
Kia SormunenTeuvo Pakkalan koulu
Lu Rocham Paulaharjun koulu
May Y Koskelan koulu
Miia Käkelä Oulunlahden koulu
Noch Kpuih Paulaharjun koulu
Petra Peurakoski Oulunlahden koulu
Sanni GrönlundMyllyojan koulu
Sara KiviahdePöllönkankaan koulu
Sofia Moilanen Kaukovainion koulu
Sumayo AdanTerva Toppilan koulu
Suvi VaattovaaraPikkaralan koulu
Taimi HeikkinenSanginsuun koulu
Venla Hollström Rajakylän koulu
Venla Kinnunen,Pateniemen koulu
Venla LatolaPateniemen koulu
Viivi MyllyahoKempele
Vilma KilponenTeuvo Pakkalan koulu
Vilma-Riina Kuusikko Kaukovainion koulu
Tytöt 3.lk, Pallonheitto
Anita Nurkkala Oulunlahden koulu
Emmi EskelinenSanginsuun koulu
Fanni PekkalaHönttämäen koulu
Fredrika MäättäSarasuon koulu
Heidi JuutinenPatamäen koulu
Hilla Vaara Paulaharjun koulu
Inga PuurunenHönttämäen koulu
Jenni VuorioPateniemen koulu
Jessica ValkolaMetsokankaan koulu
Johanna LatvalaMyllyojan koulu
Julia Pinola Kaukovainion koulu
Julia VaaliSarasuon koulu
Milla KurttiPikkaralan koulu
Nea JuntunenPöllönkankaan koulu
Netta HassiKaakkurin koulu
Noora Milaskangas Paulaharjun koulu
Nour Omeima Bensassi Kaukovainion koulu
Oona KälkäjäRitaharjun koulu
Ronja Grönfors,Pateniemen koulu
Saana Naumanen Rajakylän koulu
Saara SalmiKaakkurin koulu
Sanna Räisänen Rajakylän koulu
Siiri RyynänenTeuvo Pakkalan koulu
Titta ViinamäkiIi aseman koulu
Veera HeikkiläMetsokankaan koulu
Pojat 3.lk, 60m
Aapo JunttilaSarasuon koulu
Aku JuusolaKastellin koulu
Anton LainioHönttämäen koulu
Arttu Kuivas Rajakylän koulu
Eetu SalminenIi aseman koulu
Iikka Kotilainen,Pateniemen koulu
Jaakko JarttiKastellin koulu
Jesper LaitalaOulujoen koulu
Jimi LaurilaMetsokankaan koulu
Juho Lantto Koskelan koulu
Jussi JaaraIi aseman koulu
Juuso HeikkinenPöllönkankaan koulu
Kaapo KoskelaMyllyojan koulu
Kalle KoskiHönttämäen koulu
Kalle SteniusOulu International organization
Kasper ArvolaRitaharjun koulu
Liikanen KallePateniemen koulu
Mikael Väyrynen,Pöllönkankaan koulu
Niko LuokkanenKaakkurin koulu
Ossi Parkkila Oulunlahden koulu
Otto Turunen Kaukovainion koulu
Otto-Benjamin Karppinen Paulaharjun koulu
Rober DavidTerva Toppilan koulu
Roope PennanenSarasuon koulu
Roope PoutiainenMetsokankaan koulu
Saku Bisi Kaukovainion koulu
Sami VäisänenOulu International organization
Santtu RasinkangasPikkaralan koulu
Seppänen HenriKnuutilankankaan koulu
Severi Similä Paulaharjun koulu
Simo-Pekka RisteeläLämsänjärven koulu
Tatu TaimistoRitaharjun koulu
Tino AlaspääPatamäen koulu
Topias SaarelaKaakkurin koulu
Tuomas Kuivaniemi Rajakylän koulu
Urho Ahola Yli-Ii
Ville Jurmu,Lämsänjärven koulu
Pojat 3.lk, 600m
Aaro AholaIi aseman koulu
Eerik KinnunenSanginsuun koulu
Felix PalosaariHönttämäen koulu
Henri PutkonenKaakkurin koulu
Henrik ViitalaMetsokankaan koulu
Jesse Juvani Oulunlahden koulu
Johannes HilliLämsänjärven koulu
Joni KarttunenIi aseman koulu
Joonas Saarenpää Rajakylän koulu
Juho KojolaOulujoen koulu
Juuso AlajuumaPateniemen koulu
Kasper LeiviskäLämsänjärven koulu
Lassi AhoRitaharjun koulu
Luukas KomuOulu International organization
Markus Lehtomäki Kaukovainion koulu
Miro RonkainenKaakkurin koulu
Nestori KekonenOulu International organization
Oskari Mäenpää Koskelan koulu
Oskari Niemelä Yli-Ii
Oskari RepoMetsokankaan koulu
Rasmus JuntunenPatamäen koulu
Samuel Hyvönen Rajakylän koulu
Severi AhonenSarasuon koulu
Teemu PerätaloOulujoen koulu
Toivo Kähkönen Koskelan koulu
Tomi Termonen Kaukovainion koulu
Veeti ImpiöSarasuon koulu
Viljami Hökkä Yli-Ii
Viljami MarjalaRitaharjun koulu
Pojat 3.lk, Pituus
Eetu OinasYli-Ii
Aki ProvéOulu International organization
Aleksi RauhalaHönttämäen koulu
Anton VanhataloOulujoen koulu
Antti NiskanenLämsänjärven koulu
Arttu HulkkoKastellin koulu
Arttu Pihlajaniemi Rajakylän koulu
Atte HeilalaPöllönkankaan koulu
Bayizire NyemboKaakkurin koulu
Eelis OikarinenSarasuon koulu
Eero Ahonen Kaukovainion koulu
Elias Päkkilä Oulunlahden koulu
Iiro Romppainen,Pateniemen koulu
Jaakko LehtoSarasuon koulu
Janne JaloTervaväylän koulu
Joona MyllynevaOulu International organization
Joonas Kartimo Oulunlahden koulu
Jussi MoilanenOulujoen koulu
Kasper PaananenRitaharjun koulu
Kasperi MatinlauriSanginsuun koulu
Keskitalo TuomasKnuutilankankaan koulu
Kimmo Saastamoinen Koskelan koulu
Miro RiikonenMetsokankaan koulu
Miska Hyvönen Paulaharjun koulu
Miska LahtinenRitaharjun koulu
Niko JaaraPikkaralan koulu
Olli PirttimaaPatamäen koulu
Pasi Kontio Kaukovainion koulu
Paulus Larinen Paulaharjun koulu
Petri Paaso-RantalaIi aseman koulu
Rasmus Juutilainen Rajakylän koulu
Roni SavolainenTerva Toppilan koulu
Santeri KoskelaPikkaralan koulu
Santeri MatilainenMyllyojan koulu
Siitonen SampoKnuutilankankaan koulu
Tommi PenttiläKaakkurin koulu
Valtteri LehtoMetsokankaan koulu
Veikka MarttilaPateniemen koulu
Ville LauriLämsänjärven koulu
Pojat 3.lk, Pallonheitto
Adam DryerOulu International organization
Ammarin ThammaraksaMyllyojan koulu
Eelis ArvolaRitaharjun koulu
Eetu MertalaIi aseman koulu
Henrik HaukipuroKastellin koulu
Henrik Pelkonen Koskelan koulu
Hugo TuovinenLämsänjärven koulu
Jaako VilponenPikkaralan koulu
Jani SomeroSarasuon koulu
Jere Paasi Rajakylän koulu
Kalle Aalto Kaukovainion koulu
Lasse SaarinenMetsokankaan koulu
Leonard Jääskeläinen Yli-Ii
Miikkael JääskeläinenHönttämäen koulu
Mikael Myllylä Paulaharjun koulu
Niko Hovila Oulunlahden koulu
Onni JussilaKaakkurin koulu
Oskar NiemeläKaakkurin koulu
Patrik ParkkilaOulu International organization
Paulus PalolaOulujoen koulu
Samuli Spårman Paulaharjun koulu
Santeri JuujärviHönttämäen koulu
Siitonen SampoKnuutilankankaan koulu
Teemu KarvonenIi aseman koulu
Topias Kenttälä Kaukovainion koulu
Topias LiiasPöllönkankaan koulu
Tuukka MattilaKastellin koulu
Tuukka MuikkuTerva Toppilan koulu
Ukko Leskelä Oulujoen koulu
Valtteri Possakka Rajakylän koulu
Veeti PalonenSarasuon koulu
Veeti SironenPateniemen koulu
Ville ParkkinenMetsokankaan koulu
Tytöt 5.lk, 60m
Ada BeckerTeuvo Pakkalan koulu
Alisa JänkäläRitaharjun koulu
Eerika HietaniemiKaakkurin koulu
Essi LoukusaPateniemen koulu
Evita Heino Paulaharjun koulu
Hanna Paaso-RantalaIi aseman koulu
Janet PitkänenTerva Toppilan koulu
Jasmin KorhonenTerva Toppilan koulu
Jenna Koskela Koskelan koulu
Jenni Hiltula Rajakylän koulu
Jenni KarvonenHönttämäen koulu
Jenniina Niemelä Yli-Ii
Kaarina LuukkonenOulujoen koulu
Katja Savela Oulunlahden koulu
Kia HöglundPöllönkankaan koulu
Laura TapioPikkaralan koulu
Lotta RistiharjuRitaharjun koulu
Maria HulkkonenHönttämäen koulu
Meri Heikura Paulaharjun koulu
Pinja OjakangasPikkaralan koulu
Reetta TörmänenKaukovainion koulu
Riika HuttulaTeuvo Pakkalan koulu
Riina KangasOulun normaalikoulun alaaste
Riina VenholaKnuutilankankaan koulu
Ronja JuntunenPatamäen koulu
Roosa LintulahtiMetsokankaan koulu
Salla Nurmi,Pöllönkankaan koulu
Siiri HakopääKaukovainion koulu
Siiri NiemeläKaakkurin koulu
Sofia RäihäOulujoen koulu
Sofia SchroderusOulun normaalikoulun alaaste
Tervo WilhelmiinaRajakylän koulu
Veera AnttonenMyllyojan koulu
Vehkaperä AnniNuottasaaren koulu
Vilma HaltamoMetsokankaan koulu
Vilma Vatjus-Anttila, Pateniemen koulu
Wilma JaaraKnuutilankankaan koulu
Yen Y Koskelan koulu
Tytöt 5.lk, 600m
Ada Räisänen Rajakylän koulu
Anna Leppälä,Pöllönkankaan koulu
Anna LohilahtiRitaharjun koulu
Annika KangasKaakkurin koulu
Annukka Niemelä Yli-Ii
Eeva-Leena SaarelaOulujoen koulu
Elena LainioHönttämäen koulu
Elina RantalaRitaharjun koulu
Emma Pihlajaniemi Rajakylän koulu
Emmi PirttikoskiIi aseman koulu
Jenni KinnunenKaukovainion koulu
Jenni LouhimoTeuvo Pakkalan koulu
Liisa KansanojaMyllyojan koulu
Minnie AlasimiKaakkurin koulu
Nea KaarreTerva Toppilan koulu
Nea Lotvonen Muhos
Petra LeskeläKnuutilankankaan koulu
Pinja KauppiNuottasaaren koulu
Pinja NaumanenPöllönkankaan koulu
Pinja SarjanojaHönttämäen koulu
Ronja Lehtovirta Oulunlahden koulu
Roosa Taulavuori Oulunlahden koulu
Ropi Kedi Koskelan koulu
Sara Heikura Paulaharjun koulu
Sara SorvojaPikkaralan koulu
Selma SeeskorpiTeuvo Pakkalan koulu
Sofia LehtolaKaukovainion koulu
Teresa Perez Koskelan koulu
Thitiporn LukkarinenNuottasaaren koulu
Tuija Pärkkä Paulaharjun koulu
tyttö 1Hintan koulu
tyttö 2Hintan koulu
Veera AiraksinenMetsokankaan koulu
Veera YlitaloMetsokankaan koulu
Venla PerätaloOulujoen koulu
Vilma PeuhkurinenKnuutilankankaan koulu
Tytöt 5.lk, Kuula
Angelica KuoksaNuottasaaren koulu
Anna LuotoNuottasaaren koulu
Anna SippolaTeuvo Pakkalan koulu
Annika LinnaKaakkurin koulu
Ella LempinenOulun normaalikoulun alaaste
Essi HintikkaMetsokankaan koulu
Henna ToivonenRitaharjun koulu
Ida HellstenKaukovainion koulu
Iida Holopainen,Pateniemen koulu
Iida OtsukkaIi aseman koulu
Inka ParkkinenMetsokankaan koulu
Jasmin BymanPöllönkankaan koulu
Jonna Sillanpää Paulaharjun koulu
Julia LeskeläPateniemen koulu
Kaisa Liisanantti Rajakylän koulu
Medra HermezTerva Toppilan koulu
Milla PuroilaPikkaralan koulu
Mirella Vihelä Paulaharjun koulu
Mirja HautakangasIi aseman koulu
Noora LaineTerva Toppilan koulu
Petra SaloTeuvo Pakkalan koulu
Riikka Niskala Oulunlahden koulu
Saara PesonenHönttämäen koulu
Saara PiltoRajakylän koulu
Salla Raappana Yli-Ii
Sanni LinnanmäkiKaakkurin koulu
Sara KemppainenRitaharjun koulu
Siiri JuujärviHönttämäen koulu
Susanna PalojärviOulujoen koulu
Viivi Rajala Yli-Ii
Vilma AnnunenOulujoen koulu
Tytöt 5.lk, Korkeus
Annika SiuruainenHönttämäen koulu
Edith LeppänenTeuvo Pakkalan koulu
Emma KoskiHönttämäen koulu
Emma LoukusaIi aseman koulu
Ida-Maria OinonenMetsokankaan koulu
Iida PyöräläIi aseman koulu
Jessica LaitioKaukovainion koulu
Jutta HynninenKaakkurin koulu
Katariina TenhunenKnuutilankankaan koulu
Kiia Kunnari,Pöllönkankaan koulu
Manta Seppälä Paulaharjun koulu
Milla KittiläKnuutilankankaan koulu
Nea MononenNuottasaaren koulu
Ninja VaaralaTeuvo Pakkalan koulu
Olivia KoivuniemiMetsokankaan koulu
Petra Pietikäinen Paulaharjun koulu
Saara Laine Rajakylän koulu
Sari Sälevä Yli-Ii
Senni VäänänenKaukovainion koulu
Silja Mäkelä Yli-Ii
Tiia Aitto-oja Rajakylän koulu
Venla KäräjäojaKaakkurin koulu
Venla OikarinenPöllönkankaan koulu
Pojat 5.lk, 60m
Anssi RuotsalainenOulun normaalikoulun alaaste
Antti PettissaloKnuutilankankaan koulu
Benjamin AilovuoTeuvo Pakkalan koulu
Deepanker KanjarlaOulu International organization
Elias AhoRitaharjun koulu
Elias KonttilaPöllönkankaan koulu
Elias RuotsalainenIi aseman koulu
Huugo KorkiakoskiRitaharjun koulu
Jasper Liikanen Koskelan koulu
Jere KatajistoKaakkurin koulu
Jere KenttäläNuottasaaren koulu
Jere LapinojaHönttämäen koulu
Jesse Heikkinen,Pöllönkankaan koulu
Joakim Niemelä Yli-Ii
Johannes PenttiläPikkaralan koulu
Juuso Kehusmaa Oulunlahden koulu
Leevi PekkalaPateniemen koulu
Leo HarjuNuottasaaren koulu
Marolli FlorianPaulaharjun koulu
Matias BlombergKnuutilankankaan koulu
Miikka TihinenMetsokankaan koulu
Miska RuokangasKaukovainion koulu
Nam Huynh Paulaharjun koulu
Niko SoronenMyllyojan koulu
Onni LinnanmäkiKaakkurin koulu
Oskari HuttunenOulu International organization
Patrik Kanniainen Oulunlahden koulu
Perttu AholaIi aseman koulu
Petrus OllikainenHönttämäen koulu
Rasmus KarppinenMetsokankaan koulu
Roope ShnoroKaukovainion koulu
Sakari KvickOulujoen koulu
Saku Konturi Rajakylän koulu
Teemu Karjalainen Koskelan koulu
Topias TervahautaOulun normaalikoulun alaaste
Veeti Mertaniemi Rajakylän koulu
Ville KilponenTeuvo Pakkalan koulu
Ville Mäki-PenttiläPateniemen koulu
Pojat 5.lk, 600m
Aapo PihlajaniemiMyllyojan koulu
Aku RätyKaakkurin koulu
Altti Larinen Paulaharjun koulu
Arttu Hyry Rajakylän koulu
Atte Hyrynkangas Oulunlahden koulu
Eemeli Häyrynen Paulaharjun koulu
Eetu NykänenHönttämäen koulu
Eevert KiviojaPateniemen koulu
Elmeri Mäenpää Koskelan koulu
Frans LittowPikkaralan koulu
Ilkka NiemiPatamäen koulu
Joona Kemi Koskelan koulu
Joona KetoNuottasaaren koulu
Joona VilponenPikkaralan koulu
Joose LeskeläOulujoen koulu
Kaapo LohilahtiPöllönkankaan koulu
Kaapo SchroderusRitaharjun koulu
Kalle TurunenNuottasaaren koulu
Kerkko KonolaOulun normaalikoulun alaaste
Lauri NiskalaKnuutilankankaan koulu
Lauri VasamaPatamäen koulu
Leevi AnsamaaRitaharjun koulu
Miika AaltoKaukovainion koulu
Miika KoskelaTeuvo Pakkalan koulu
Miikka TihinenMetsokankaan koulu
Mikael LückOulujoen koulu
Mikko LähdeKaakkurin koulu
Oskari Haapola Oulunlahden koulu
Otto KoivistoKnuutilankankaan koulu
Tuomas HopiaOulun normaalikoulun alaaste
Tuomas TuomikoskiKaukovainion koulu
Valtteri Virranmäki Rajakylän koulu
Veikko MetsäntausPateniemen koulu
Ville KorkalaMetsokankaan koulu
Pojat 5.lk, Kuula
Aapo HoltinkoskiNuottasaaren koulu
Abdulkadir Aligure Koskelan koulu
Antti Mursu Oulunlahden koulu
Aroni Martinho FindaMyllyojan koulu
Arttu PihlajaKaakkurin koulu
Aslak Vilenius Paulaharjun koulu
Begani NyemboKaakkurin koulu
Eino LempinenOulujoen koulu
Elmeri JunesHönttämäen koulu
Hegurain HasanMetsokankaan koulu
Henri AuvinenTerva Toppilan koulu
Iiro saarinenMetsokankaan koulu
Jeremia HeinonenRitaharjun koulu
Jeremias PaloniemiHönttämäen koulu
Jesse Parkkila Oulunlahden koulu
Joona Havana Rajakylän koulu
Juho Hiltunen Koskelan koulu
Juho KärnäOulujoen koulu
Matias JunkkonenKnuutilankankaan koulu
Matias Kynkäänniemi Yli-Ii
Mikko LaurilaKaukovainion koulu
Niko HurmeNuottasaaren koulu
Noah PowerOulu International organization
Olli Säkkinen Rajakylän koulu
Onni KaskiKnuutilankankaan koulu
Patrik Kemppainen Paulaharjun koulu
Touko LaurilaPöllönkankaan koulu
Tuomas LoponenKaukovainion koulu
Pojat 5.lk, Korkeus
Aaro SitomaniemiKnuutilankankaan koulu
Aku LaukkaRitaharjun koulu
Akwe Aywel Paulaharjun koulu
Alican InalliHönttämäen koulu
Andrei NguyenKaukovainion koulu
Antti HonkanenOulujoen koulu
Eetu Säkkinen Rajakylän koulu
Hannu TorrekensOulu International organization
Jaakko LappalainenHönttämäen koulu
Joona KiviniemiMetsokankaan koulu
Joonas Manninen Oulunlahden koulu
Joosua Tuomivaara Oulunlahden koulu
Jouna JomppanenPatamäen koulu
Konsta KuoppamaaPikkaralan koulu
Law Gruo Paulaharjun koulu
Leevi Anttila Rajakylän koulu
Marius IlolaKaakkurin koulu
Matias NiemiRitaharjun koulu
Matias TörmänenKnuutilankankaan koulu
Mico ÄijänenIi aseman koulu
Miika KettukangasKaakkurin koulu
Niclas Mikkola Yli-Ii
Saku Kallio-KokkoPöllönkankaan koulu
Santeri TörmänenNuottasaaren koulu
Teemu SevanderNuottasaaren koulu
Tino PaulavirtaPikkaralan koulu
Valtteri LaitinenOulujoen koulu
Valtteri Moilanen,Pöllönkankaan koulu
Vili SaarikoskiPatamäen koulu
Ville KorkalaMetsokankaan koulu
Ala-aste, 20 x 60 m
5A+3AKaukovainion koulu
hintta 1Hintan koulu
OIS 3&5Oulu International organization
Pöllönkangas 3.-5.lkPöllönkankaan koulu